+36 99 / kattintson kattintson 9400 Sopron, Besenyő u. 24/B. Adószám: 11462390-2-08, EU adóazonosító: HU11462390

Lehet, hogy Önnel szeretnénk dolgozni?

Függetlenül attól, hogy nincs meghirdetve nyitott állásajánlatunk, amennyiben érdekli a vulkanizálás és szeretne a KTT csapatához csatlakozni, keressen bennünket elérhetőségeinken!

Gépi forgácsoló munkakör

Önt várjuk a csapatunkba, ha

  • minimum szakirányú szakmunkás iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • ismeri az egyetemes (hagyományos) eszterga- és marógép kezelését,
  • kiadott rajzok alapján önálló munkavégzésre képes,
  • szeret csapatban dolgozni,
  • fontos az Ön számára és képes a minőségorientált munkavégzésre.

Előnyt jelent, ha

  • rendelkezik egyedi alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalattal.

Amit kínálunk:

  • heti 40 órás (hétfő-péntek) munkaidő;
  • egy műszakos munkarend rugalmas munkakezdéssel;
  • hosszú távra tervezhető munkahely;
  • jó munkahelyi légkör, megbecsülés;
  • szakmai fejlődés, szakirányú képzések támogatása.

Akár azonnal csatlakozhat hozzánk! Jelentkezését és önéletrajzát a ktt@ktt.hu email címen várjuk.

Minőségellenőr munkakör – betanított munkatárs

  • minimum 8 általános iskolai végzettsége van,
  • jó kézügyességgel rendelkezik,
  • jó koncentrációs képessége van,

Elvárásaink függvényében nyugdíjas munkatársak jelentkezését is várjuk.

  • választható egy- vagy kétműszakos munkarend;
  • az egy műszakos munkarend esetén rugalmas munkakezdés;
  • hosszú távra tervezhető munkahely, összeszokott, stabil csapat;
  • jó munkahelyi légkör, megbecsülés.

Operátor munkakör (vulkanizáló présgép kezelő) – betanított munkatárs

  • versenyképes jövedelem (3 műszakos munkarend esetén kiemelt műszakpótlékot biztosítunk);
  • hosszútávra tervezhető munkahely;
  • heti 40 órás (hétfő-péntek), többműszakos (délelőtt-délután vagy három műszakos) munkarend;

Referenciáink

BorgWarner, Bosch, Festo, Grundfos, Caterpillar, KUKA Robotics, Electrolux

A KTT Tömítéstechnika ma az egyetlen magyarországi tömítőelem gyártó, amely valamennyi használatos szerkezeti anyagból előállított szimering esetében nagy méretválasztékot kínál.

Tevékenységünk főként szimeringek gyártása, valamint szimeringek, O-gyűrűk, hidraulikatömítések, gépészeti és szereléstechnikai áruk kis- és nagykereskedelme.

Elérhetőségeink

KTT Kubinszky Tömítéstechnika Kft.
9400 Sopron, Besenyő u. 24/B.
Adószám: 11462390-2-08
EU adóazonosító: HU11462390
Telefonszám: +36 99 / kattintson
E-mail cím: kattintson
Hétfő–péntek: 9.00–16.00

Készletinformáció

A webáruházban feltüntetett készletinformációk valósak és folyamatosan frissülnek. Kínálatunkat a vevői igények alapján rendszeresen bővítjük.

Ha speciális gumiterméket keres, érdeklődjön nálunk – a KTT legyen az Ön professzionális tömítéstechnikai partnere!

A KTT Kubinszky Tömítéstechnika Kft.
az Axel Johnson International cégcsoport tagja.

axinter.com